janusz rynk aleksander rynk fpd kielce europejski instytut rozwoju
INSTYTUT

Janusz Rynk i Aleksander Rynk dołączają do Europejskiego Instytutu Rozwoju

Zespół Europejskiego Instytutu Rozwoju powiększył się. Do grona ekspertów naszej organizacji dołączyli Janusz Rynk, doradca podatkowy, właściciel biura rachunkowego i twórca oprogramowania do automatyzacji biur rachunkowych oraz Aleksander Rynk, księgowy, strateg i marketingowiec.

28 września 2023 roku do grona ekspertów Europejskiego Instytutu Rozwoju dołączyły kolejne nazwiska. Obok Marioli Bednarskiej, ekspertki ds. produktów edukacyjnych znajdą się również Janusz Rynk oraz Aleksander Rynk.

Poznaj Janusza Rynka

Janusz Rynk jest Prezesem Zarządu FPD, znanej kieleckiej spółki doradztwa podatkowego obsługującej największe marki w regionie. Od ponad 20 lat wykonuje zawód doradcy podatkowego. Specjalizuje się w zagadnieniach z zakresu podatku VAT oraz podatku od spadków i darowizn.

Jest fascynatem nowych technologii, robotyzacji i sztucznej inteligencji, które z powodzeniem wdraża w swojej firmie. Wraz z podległym mu zespołem profesjonalistów stworzył oprogramowanie automatyzujące wprowadzanie faktur do systemów księgowych oparte na systemie OCR.

Poznaj sylwetkę Janusza Rynka

Poznaj Aleksandra Rynka

Aleksander Rynk to księgowy i aspirujący doradca podatkowy. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego i Akademii Leona Koźmińskiego, uczestnik wymiany w ESIC – Business & Marketing School Internacional w Madrycie.

Fachowiec w dziedzinie strategii oraz entuzjasta zarządzania procesowego, który zdobywał doświadczenie zarówno w korporacji jak i w sektorze MŚP. Na co dzień w pracy łączy kompetencje z zakresu podatków, księgowości, marketingu i zarządzania.

W Europejskim Instytucie Rozwoju będzie głosem eksperckim w sprawach rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw.

Poznaj sylwetkę Aleksandra Rynka

Dołącz do naszego zespołu

Jesteśmy głodni kolejnych talentów, a także wyjątkowych osób, którzy chcą wspierać rozwój edukacji i biznesu w Polsce. Spoglądamy w Twoim kierunku, jeśli masz coś do powiedzenia, widzisz obszary, które wymagają poprawy, a Twoje doświadczenie może pomóc innym osobom.

Zostań naszym ekspertem i miej wpływ na działania, które podejmujemy. Zobacz, co możesz zyskać oraz w jakich obszarach możesz działać.