Zobacz, co razem możemy zrobić

Dołącz do nas i zmieniajmy edukację

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że jeśli tu jesteś, to podobają Ci się nasze działania i podzielasz wartości wyznawane przez organizację. To wspaniale! Teraz czas pomyśleć o zostaniu częścią naszego zespołu. Sprawdź, w jakich aspektach możemy współpracować, a jeśli nie widzisz obszaru dla siebie, napisz do nas z propozycją.

Twórzmy przestrzeń, która wspiera transfer wiedzy i technologii między sektorem edukacyjnym a biznesem.

Słowem Ekspertki

Z edukacją związana jestem całe życie. Na początku, jak każdy, jako uczennica i studentka, a teraz, jako trenerka z zakresu zarządzania i marketingu w sektorze beauty oraz prezeska spółki rozwijającej oraz świadczącej usługi dla placówek oświatowych.

Przez te wszystkie lata spędzone w edukacji zrozumiałam, że motorem napędowym tej branży są ludzie. Ludzie ze świetnymi pomysłami i pasją do kształcenia innych. 

Takie wartości odnalazłam w Europejskim Instytucie Rozwoju, gdzie mam zaszczyt być ekspertką ds. produktów edukacyjnych. To miejsce, w którym każdy, kto chce działać i ma pomysły, które pomogą zmienić edukację, odnajdzie swoje miejsce.

Dlatego jeśli chcesz stać się częścią tego zespołu, powinieneś wypełnić poniższy formularz. Dołącz do nas i wspólnie twórzmy nowe rozwiązania, dzięki którym edukacja w Polsce będzie stawała się lepsza.

Buduj swój
wizerunek

współpracuj
z renomowanymi partnerami

twórz eksperckie teksty
na bloga

Uczestnicz
w działaniach

wspieraj młodzież
w rozwoju

Zwiększaj
kompetencje

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Oni już nam zaufali. Teraz pora na Ciebie!

Nasi partnerzy: