Europejski Instytut Rozwoju

Działamy na rzecz rozwoju edukacji i przedsiębiorczości, wspierając transfer wiedzy i technologii między sektorami.

Naszą wizją jest innowacyjna edukacja systemowa w Polsce odpowiadającą na potrzeby nowoczesnego świata.

Wartości, które nam towarzyszą:

0

lat doświadczenia w edukacji

0 +

godzin przeprowadzonych szkoleń

0 +

wyszkolonych specjalistów na rynku pracy

0

sprzedanych kursów i szkoleń

Stworzyliśmy przestrzeń, która wspiera transfer wiedzy i technologii między sektorem edukacyjnym a biznesem.

Słowem Prezesa

Według danych GUS każdego roku gotowych do wejścia na rynek pracy jest około 300 000 absolwentów szkół ponadpodstawowych. Stoją oni przed wyborem — co dalej robić ze swoim życiem? Kontynuować edukację, pójść do pierwszej pracy, a może założyć własną firmę?

Brak rzetelnego przygotowania nowej generacji pracowników do pojawienia się na rynku pracy staje się dużym obciążeniem społeczeństwa, którego koszty ponoszą pracodawcy.

Kształcenie nowych kadr powinno być procesem i w sposób holistyczny opiekować się uczniami. Proces ten musi układać się w klarowną ścieżkę, na której w każdym momencie uczeń może zwrócić się po fachową pomoc. 

Obecny stan rzeczy jest odległy od tej wizji, co jest szkodliwe dla wszystkich beneficjentów. Edukacja i gospodarka powinny być nierozerwalnym systemem.

Dlatego właśnie istnieje Europejski Instytut Rozwoju. Zgromadziliśmy przedstawicieli środowiska akademickiego, praktyków biznesu, ekspertów edukacyjnych oraz studentów, by wzajemnie korzystać z własnych doświadczeń.

Przyczyniamy się do tworzenia nowych rozwiązań i promowania wzrostu gospodarczego opartego na wiedzy.

Poznaj naszych ekspertów

Europejski Instytut Rozwoju tworzą specjaliści z wielu obszarów, którzy dzielą się swoim doświadczeniem. Dzięki szerokiemu zakresowi wiedzy naszych członków posiadamy pełen wachlarz kompetencji, które wykorzystujemy w codziennej pracy.

Podobają Ci się nasze wartości i chcesz zostać częścią zespołu?